Vyšperkujte dětem pokojíček. Pořiďte jim 3D povlečení

Vyšperkujte dětem pokojíček. Pořiďte jim 3D povlečení

V dětských pokojíčcích bývá večer mnohdy rušno – jednou je pod postelí bubák, jindy se ratolesti dožadují vaší společnosti, dokud neusnou. Originální 3D povlečení s veselým motivem se stane ozdobou dětské ložnice a zároveň i důvodem, proč se děti budou do postele těšit. 

3D povlečení aneb Když dětská ložnice ožije

Pokud přemýšlíte, jak levně a efektivně zkrášlit dětský pokojíček a současně udělat dětem radost, poohlédněte se po 3D povlečení. Jak už název napovídá, 3D povlečení se liší od toho klasického právě živě vypadajícím motivem. Když se na povlečení zadíváte, máte pocit, jako by vás obrázek vtáhl do jiné reality. O to více pak tento vizuální efekt rozjitří dětskou mysl a fantazii.

bavlnene-povleceni-horses-white-140x200.jpg
Bavlněné 3D povlečení s motivem koně

3D povlečení je nejčastěji k dostání ve florálních či abstraktních motivech, které ocení spíše teenageři a dospělí. Zkrátka ovšem nepřijdou ani ti nejmenší, kteří si zaručeně oblíbí dětské motivy se zvířaty, sportovní tematikou či oblíbenými pohádkovými postavičkami

S pejskem či kočičkou se bude dětem usínat lépe

Vsadíme se, že milovníkům zvířecí říše učaruje 3D povlečení s roztomilou kočkou, křečkem nebo beruškou. Jestliže se u vašich ratolestí na pomyslném výsluní momentálně drží motivy koní, potěšte je dalším kouskem do sbírky, a sice 3D povlečením s krásným běloušem. Pokud vám doma před očima roste malý Cristiano Ronaldo, pak u něj jistojistě zabodujete povlečením, na němž se vyjímá fotbalový míč. 

Motiv povlečení volte podle toho, co je pro vaše dítko srdcovou záležitostí. Nebo ho v rámci odměny za pěkné známky ve škole (či jiný úspěch) nechte, aby si ho vybralo samo. 

3D povlečení ze 100% bavlny, které nevybledne

Ačkoliv barevné 3D potisky možná na první pohled evokují umělý materiál, ve skutečnosti je to právě naopak – veškeré naše 3D povlečení je vyrobené ze 100% bavlny a těží tak ze všech jejích vlastností. Je příjemně měkké, prodyšné a vysoce savé. A ani se nemusíte bát, že vám potisk po několika vypráních vybledne – ten si totiž dlouho zachovává svůj původní vzhled, který zůstává zářivý a výrazný.


Bavlněné 3D povlečení s fotbalovým motivem

Jak se starat o 3D povlečení?

3D povlečení nevyžaduje žádnou zvláštní péči a můžete se o něj starat tak, jak jste zvyklí u klasického povlečení. Perte ho však nejlépe naruby a při teplotě 40 °C. Aviváži se raději vyhněte, jinak hrozí, že se tkanina poškodí a ztratí na pevnosti. Pokud 3D povlečení dobře vyvěsíte, nemusíte ho ani žehlit.

Přečtěte si také články na téma jak prát peřiny, co říkají značky na prádle a jak prát ručníky a osušky.


NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY