Filtrovat podle

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Celoroční přikrývky

Celoroční přikrývky

Přemýšlíte, zda vybrat Comfort nebo Eleganci? Sice na první pohled se zdají být přikrývky stejné, ale jsou mezi nimi určité rozdíly, které si můžete přečíst po kliknutí na tlačítko více informací.

Přikrývky Comfort a Elegance patří mezi nejprodávanější, jelikož většině vyhovují po celý rok, vyjma opravdu horkých letních nocí, kdy je vhodnější sáhnout po odlehčených letních přikrývkách. Celoroční přikrývky pro Vás vyrábíme z dutého vlákna, které je vhodné i pro alergiky a navíc ho lze prát i na vysoké teploty.

Hlavní rozdíl mezi přikrývkou Elegance a Comfort je v technologii proševu a celkové váze. Comfort je prošívaná sendvičovým proševem (laicky řečeno skrz na skrz), kdežto Elegance je šitá ve dvou vrstvách.

Plněný program Comfort je speciálně navržený pro zákazníky, kteří hledají celoroční přikrývku, která bude opravdu kvalitní, ale zároveň cenově příznivá. Přikrývky Comfort jsou na omak velmi příjemné prošívané výrobky pro zdravý spánek s možností celoročního používání. Váha cca 1900g (výplň 450 g/m2) je perfektní alternativou mezi letní a zimní přikrývkou.

Přikrývka Elegance s váhou cca 2300g je skvělá volba pro náročného zákazníka, který hledá produkt pro celoroční užívání. Technologií postupného prošívání (dvojitá vrstva výplně 2x 250g měkčeného rouna) vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa, díky které je přikrývka velmi nadýchaná a vzdušná. Pro udržení teploty je navíc vnitřek přikrývky opatřen polypropylenovou vrstvou.

Grid
List

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Aktivní filtry