Celoroční přikrývky

Hypoalergenní celoroční přikrývky od českého výrobce

Aktivní filtry

*

Rozhodujete se mezi přikrývkami Comfort a Elegance? Na první pohled se mohou zdát obě varianty velmi podobné, avšak existují mezi nimi určité rozdíly, které si můžete přečíst po kliknutí na tlačítko více informací.

Přikrývky Comfort a Elegance patří k nejprodávanějším, neboť vyhovují většině zákazníků během celého roku. Pouze v horkých letních nocích doporučujeme volit odlehčené letní přikrývky. Tyto celoroční přikrývky jsou vyrobeny z dutého vlákna, které je vhodné i pro alergiky a lze jej navíc prát na vysokých teplotách.

Hlavním rozdílem mezi přikrývkami Elegance a Comfort spočívá v technologii proševu a celkové váze. Přikrývka Comfort je prošívaná sendvičovým proševem (průchozím), zatímco Elegance je šita ve dvou vrstvách.

Řada Comfort byla speciálně navržena pro zákazníky, kteří hledají kvalitní celoroční přikrývku za přijatelnou cenu. Přikrývky Comfort jsou vhodné pro celoroční používání. Váha přibližně 1900 g (výplň 450 g/m2) je ideální alternativou mezi letní a zimní přikrývkou.

Přikrývka Elegance s váhou cca 2300 g je skvělou volbou pro náročného zákazníka, který hledá produkt pro celoroční užívání. Díky technologii postupného prošívání (dvojitá vrstva výplně 2x 250 g měkčeného rouna) vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa, která zajišťuje nadýchanost a vzdušnost. Pro udržení teploty je navíc vnitřek přikrývky opatřen polypropylenovou vrstvou.