Tento týden doprava do Balíkovny zdarma.

Froté prostěradla

Froté prostěradla české výroby

Aktivní filtry

*

Kvalitní [barva]froté prostěradla patří mezi nejoblíbenější typy prostěradel a zároveň jsou to nejlepší, co ve firmě Zdeněk Staněk můžete dostat. Froté úplety vyrábíme na pletacích strojích Jumberca a používáme na ně ty nejkvalitnější příze. Froté prostěradla mají nadprůměrnou gramáž, která činí 190–195 g/m2.

Naše [barva]froté prostěradla jsou krásně měkká, hřejivá a příjemná, jelikož se jedná o materiál ze 100% bavlny. Oceníte na nich mimo jiné i to, že jsou napínací a nemusí se žehlit. U nás si vyberete ze široké nabídky jednobarevných variant froté prostěradel, ale naleznete v ní také batikované či melírované vzory.

Proč si vybrat [barva]froté prostěradla ?

  • jsou vyrobená ze 100% bavlny
  • jsou hřejivá a měkká
  • nemusí se žehlit
  • příjemně se na nich spí

Froté prostěradla atypických rozměrů

Naše froté prostěradla standardně pasují na matrace o maximální výšce 15 cm. Pokud si z nabízených rozměrů nevyberete, rádi vám vyrobíme atypické froté prostěradlo na míru. Stačí, když nám prostřednictvím poptávkového formuláře sdělíte výšku, šířku a délku dané matrace. Prostěradla na míru zhotovujeme do 1–2 pracovních dnů.

Jak prát froté prostěradla?

Froté prostěradla můžete prát klasicky v pračce, ideálně na teplotu 40 °C. Vyhněte se přidávání aviváže, ty tkaninu zbytečně zatěžují a snižují její životnost. Žehlení vám u froté prostěradel odpadá – stačí je nechat volně uschnout a pak jednoduše natáhnout na postel.

Podívejte se dále na naši nabídku povlečení a chráničů matrací.