TENTO TÝDEN SLEVA 10% NA CELÝ NÁKUP*
Slevový kód: VIKEND10
*neplatí na zlevněné zboží

Prostěradla mikroplyš

Prostěradla mikroplyš

Aktivní filtry

*

Hřejivé, měkké a příjemné na omak. Tak přesně takové je prostěradlo z mikroplyše. Jestliže máte v oblibě jersey prostěradla a v chladnějším období chcete mít v ložnici útulno, pak je pro vás mikroplyš ideální volbou.

Mikroplyšové prostěradlo pro útulnější spánek

Mikroplyšová prostěradla totiž svým povrchem připomínají plyšového medvídka. Navíc se díky jejich termoregulačním vlastnostem nemusíte bát, že by vám během spánku bylo příliš horko, nebo naopak zima.

Hřejivá a praktická zároveň

Ačkoliv jsou tato prostěradla vyrobená z umělého mikrovlákna, můžete si být jisti vysokou kvalitou materiálu. Dobře absorbují vlhkost, rychle schnou a jsou téměř bezúdržbová.

Rozměry mikroplyšových prostěradel

Mikroplyšová prostěradla nabízíme pouze ve dvou standardních velikostech. Pro jednolůžko zvolte rozměr 90 × 200 cm a na dvoulůžko čili klasickou manželskou postel pořiďte mikroplyšové prostěradlo o rozměru 180 × 200 cm. Vybírat přitom můžete z mnoha barevných odstínů od šedé přes fialovou až po krásnou levandulovou.

Jak pečovat o mikroplyšové prostěradlo?

Mnohé hospodyňky potěší, že mikroplyšová prostěradla nevyžadují žádnou speciální péči. Perte je na 40 stupňů Celsia a vlákno zbytečně nezatěžujte aviváží. Mikroplyšové prostěradlo můžete sušit buď v sušičce, či volně na vzduchu bez následného žehlení.