Flanelové povlečení

Poohlížíte se po hřejivém a zároveň lehkém povlečení, které vám bude dobrým společníkem hlavně v zimě? Sáhněte po flanelovém povlečení. Flanel je úžasný materiál, oblíbený právě pro svou hřejivost. Během chladných zimních nocí není nic lepšího, než si dát šálek horkého kakaa a zachumlat se do povlečení z flanelu. Právě proto se i v období Vánoc stane vánoční flanelové povlečení příhodným dárkem. Jedná se o tkaninu ze 100% bavlny s jemným vlasem na povrchu, která výborně saje a je prodyšná.

Proč si flanelové povlečení zamilujete?

  • Je vyrobené ze 100% bavlny.
  • Je hřejivé a zároveň lehké.
  • Oceníte ho hlavně v zimě.

Klasické, francouzské i prodloužené flanelové povlečení

V našem sortimentu pořídíte flanelové ložní povlečení na zip v různých velikostech – od klasického přes prodloužené flanelové povlečení až po oblíbené francouzské. Francouzské povlečení je šité z látky široké 150 cm, proto je vždy uprostřed sešívané. Pokud je skladem pouze prodloužená velikost, můžete si kapnu nechat zdarma zkrátit na standardní velikost 140x200 cm.

Flanelové povlečení atypických rozměrů

Jestliže nenajdete povlečení potřebných rozměrů, rádi vám vyrobíme flanelové povlečení přímo na míru. Stačí, když pomocí formuláře poptáte atypický rozměr.

Podívejte se také na naši nabídku prostěradel, polštářů a přikrývek.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Najděte znovu to, co hledáte