TENTO TÝDEN SLEVA 10% NA CELÝ NÁKUP*
Slevový kód: VIKEND10
*neplatí na zlevněné zboží

Zimní přikrývky

Luxusní nadýchané zimní přikrývky z dutého vlákna

Aktivní filtry

  • -200 Kč
Luxusní prošívaná přikrývka Polar

Luxusní prošívaná přikrývka Polar

1 390 Kč -200 Kč 1 190 Kč
Pokud hledáte nadýchané a hřejivé "duchny", přikrývka z řady Polar je pro vás jako stvořená. Hypoalergenní řada POLAR se řadí mezi naše...
Luxusní prošívaná přikrývka Thermo

Luxusní prošívaná přikrývka Thermo

1 090 Kč
Luxusní přikrývka Thermo je vhodná pro chladné zimní noci. Kvalitní silanizované rouno skvěle odpuzuje chlad z vnějšího prostředí. Inovativní...
*

Rozhodli jste se pořídit si opravdu kvalitní přikrývku, která vás zahřeje i když bude topení stažené na minimum? Vsaďte na kvalitu od českého výrobce a zkuste naší řadu Thermo či ještě teplejší řadu Polar. Váháte, kterou vybrat? Po kliknutí na tlačítko více informací jsme Vám sepsali hlavní rozdíly mezi těmito přikrývkami. 

Přikrývka Thermo a Polar se od sebe liší povrchovou látkou a gramáží vnitřního použitého rouna. U přikrývky Polar je povrch tvořen tkaninou poly-microfiber (hladká bílá a na omak velmi jemná látka) a u Thermo tkaninou Malaga (směs polyesteru s bavlnou – kvůli bavlně je na omak trochu pevnější a tužší než Polar, ale přikrývka po pár dnech úplně změkne).

Thermo má uvnitř měkčené rouno o gramáži 2x 250g/m2. Polar má uvnitř navolněné rouno 2x 300g/m2.

Oba typy přikrývek jsou uvnitř zafixované termoizolační vrstvou z netkané textilie, která perfektně rouno drží a díky tomu přikrývky vydrží mnoho pracích cyklů. Na „výšku“ je přikrývka Polar vyšší než Thermo. 

Přemýšlíte jestli pořídit duté vlákno, peří nebo ovčí vlnu? Zde pro Vás máme článek, abyste se lépe vyznali mezi typy výplní.