Vítáme Vás na našem e-shopu Zdeněk Staněk

Jsme česká rodinná firma Zdeněk Staněk s dlouholetou tradicí od roku 1993 a vysokou odborností v oblasti textilního průmyslu. 

V našem podnikání nás neřídí korporátní zásady, ale lidskost, osobní přístup a láska k naší práci. Jsme tým profesionálů v oblasti textilního průmyslu s několikaletými zkušenostmi. Jsme flexibilní a připraveni se přizpůsobit individuálním potřebám. Vyrábíme pro všechny, kteří si rádi užívají pohodlí své postele – ať už jste mladí, starší, nebo malé děti – máme pro vás to pravé. Myslíme na všechny věkové skupiny, například v nabídce ložního povlečení najdete moderní, tradiční ale i dětské dezény.

Neustále sledujeme a testujeme materiály a technologie, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout to nejlepší. Používáme pouze certifikované a zdravotně nezávadné materiály a sledujeme nejnovější trendy na trhu. Nejedná se tedy jen o prosté šití a prodávání výrobků, ale o to, abychom našim zákazníkům přinesli maximum pohodlí a spokojenosti. A díky tomu, že jsme přímý výrobce ložního prádla, nabízíme i možnost šít jakékoliv atypické rozměry.

Naše prádlo je unikátní tím, že je vyrobené s láskou a péčí. Každý kus je pro nás důležitý a věříme, že to pocítíte, až ho budete mít doma. A protože chceme, aby bylo naše prádlo dostupné pro všechny, nabízíme ho i za férové ceny.

Ale co nás opravdu odlišuje, je náš vztah s vámi, našimi zákazníky. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli najít to nejlepší řešení. Můžete nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně a my vám rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a pomůžeme vám s výběrem. Věříme, že spokojený zákazník je nejlepší reklama, a proto se snažíme vyjít vstříc každému z vás.

Váš pohodlný spánek je naší prioritou. Děkujeme Vám, že jste zavítali na naše stránky a že dáváte přednost kvalitní české výrobě.

Krásné sny!

Zdeněk Staněk a kolektiv firmy


DĚKUJEME VÁM, ŽE JSTE ZAVÍTALI NA NAŠE STRÁNKY

A ŽE DÁVÁTE PŘEDNOST KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBĚ.

Krásné sny Vám přeje kolektiv firmy Zdeněk Staněk