Kdo jsme?

Zdeněk Staněk je česká rodinná firma zabývající se výrobou ložního prádla. Na trhu působí od roku 1993 a vznikla z nově postaveného podniku v Písku, který se v dalších letech postupně rozšiřoval do velkého závodu.

Primárním cílem je spokojenost našich zákazníků. Z tohoto důvodu na našem e-shopu najdete pouze kvalitní výrobky, které jsou zároveň za dostupné ceny. Myslíme na všechny věkové skupiny, například v nabídce ložního povlečení najdete moderní, tradiční ale i dětské dezény.

Naše komunikace se zákazníky funguje na profesionální úrovni, můžete nás navštívit osobně v podnikové prodejně nebo nás můžete kontaktovat telefonicky, emailem či na online chatu v pravém rohu obrazovky.

Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a snažíme se vždy najít nejlepší řešení k jeho spokojenosti.

Výroba ložního zboží

Výrobní procesy nabízených produktů neustále inovujeme a sledujeme současné trendy. Jako přímý výrobce Vám poskytujeme možnost vyrobit jakékoliv atypické rozměry.

Celý tým firmy je složený z profesionálů v oblasti textilního průmyslu s několikaletými zkušenostmi. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně produktů či výroby, rádi Vám na vše odpovíme a budeme se snažit zrealizovat Vaše přání.

Veškeré produkty jsou certifikované a především vhodné pro alergiky.

Povodně 2002

Společnosti Zdeněk Staněk se za dobu své působnosti dotkla velmi zásadní událost, kterou bylo velmi těžké překonat. Povodně v roce 2002. Velká přírodní katastrofa v moderní historii ovlivnila mnoho podniků, rodin, ale bohužel i životů.

Firma Zdeněk Staněk je situována přímo vedle řeky Otavy – tedy v zátopové oblasti. Při kulminaci hladiny byl zaplaven celý závod. Byly zatopeny veškeré sklady s materiálem, výrobní haly s průmyslovými stroji a kanceláře včetně výpočetní techniky.  Voda dosahovala do výšky 3 metrů. Desítky tun materiálu, zaplavené stroje i veškerý nábytek bylo nutné zlikvidovat.

Velkou podporou v bezradné situaci byli naši zaměstnanci a dobrovolníci, kteří pomáhali několik týdnů vyklízet prostory a vyvážet zpustošené zboží. Během měsíce firma začala vyrábět znovu. Znovu od úplného začátku. A díky našim stálým i novým zákazníkům jsme to zvládli.


DĚKUJEME VÁM, ŽE JSTE ZAVÍTALI NA NAŠE STRÁNKY

A ŽE DÁVÁTE PŘEDNOST KVALITNÍ ČESKÉ VÝROBĚ.

Krásné sny Vám přeje kolektiv firmy Zdeněk Staněk