Letní přikrývky

Odlehčené přikrývky do teplých letních nocí

Aktivní filtry

Letní ultra lehká přikrývka Summer

Letní ultra lehká přikrývka Summer

590 Kč
Už jste někdy zažili tu nepříjemnou chvíli, když v horkých letních nocích nemůžete usnout kvůli potu a těžkým přikrývkám, které Vás dusí?...
Luxusní prošívaná přikrývka Micro

Luxusní prošívaná přikrývka Micro

890 Kč
Hledáte letní přikrývku, která vám zaručí klidný spánek bez potíží i během teplých letních nocí? Vyzkoušejte naši inovativní přikrývku Micro....
*

Rozmýšlíte se, kterou letní přikrývku vybrat? Níže jsme Vám jednoduše shrnuli jednotlivé rozdíly mezi řadou Summer a Micro.

SUMMER je super odlehčený program pro zákazníky, kteří nemají rádi silné přikrývky nebo jsou právě příjemné letní dny. Přikrývka je díky své nízké váze 1000g velmi jemná a slabá. Díky technologii prošití skrz na skrz si zachovává svůj tvar i po mnoha vypráních. Přikrývka je obšitá luxusní paspulí. Všechny produkty jsou díky dutému vláknu vhodné pro alergiky.

Přikrývka MICRO je odlehčený program pro zákazníky do letních dnů. Přikrývka MICRO je velmi jemná a odlehčená. Její váha je kolem 1500g. Micro přikrývka je vyráběná technologií postupného prošívání, kde je každá strana hustě zvlášť prošitá a následně jsou tyto dvě části sešité k sobě luxusní paspulí. Touto technikou vzniká uvnitř vzduchová kapsa, díky které je přikrývka nadýchaná a vzdušná.