Doprava a platba - ceník pro maloobchodní prodej

AKČNÍ POŠTOVNÉ
Objednávky nad 1299 Kč mají dopravu zdarma.
Akce platí pouze pro přepravce Česká pošta nebo GEIS.

Česká pošta - 99 Kč

Balík do ruky Česká pošta dodá následující pracovní den po dni podání. Informace o balíku je možné sledovat online na stránkách České pošty (https://www.ceskaposta.cz).

Pošta adresáta informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS

nebo e-mailem již v den podání.

Doručovatel od Vás převezme částku a vydá zboží. Pokud nebudete k zastižení na uvedené adrese, Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na místní pobočce, pod kterou spadá Vaše adresa.

Doručení do balíkovny - 65 Kč

SLUŽBA JE OMEZENA VELIKOSTÍ A VÁHOU – V PŘÍPADĚ NEODPOVÍDAJÍCÍCH PARAMETRŮ BUDE POŠTOVNÉ DOÚČTOVÁNO DLE NAŠEHO CENÍKU jako BALÍK NA POŠTU. Cena poštovného Vám bude telefonicky sdělena.

  • Pokud zvolíte doručení do balíkovny můžete následně využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt. Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce.
    • Pro vyzvednutí zásilky v balíkovně stačí sdělit jméno a kód (který Vám byl zaslán). Pro tyto zásilky není třeba předkládat doklad totožnosti, proto si je může vyzvednout i 3. osoba.

V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít:

  • Informační linku přepravce: 800 177 889
  • Seznam Balíkoven naleznete zde nebo na webových stránkách České pošty

Pro bližší informace ohledně zásilky budete potřebovat číslo balíku, které naleznete následující den po expedování objednávky v sekci Faktury nebo ve své e-mailové schránce.

GEIS – 99 KČ

Přepravce doručí Vaši zásilku již do dvou pracovních dnů po odeslání. V den doručení zásilky Vás bude telefonicky kontaktovat řidič, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání a informoval Vás o přibližném času doručení a výši dobírky.

Způsob platby

Dobírkou – při převzetí zboží za poplatek 30 Kč s DPH

Hotově – osobní odběr na prodejně v Písku

Převodem na účet – platba předem na bankovní účet u Komerční banky. Číslo účtu: 80745271/0100, pokyny k platbě Vám budou zaslány

Platba kartou online - Platba kartou online je velmi rychlý a bezpečný způsob platby. Po dokončení objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu, kde zadáte potřebné údaje k platbě kartou (opíšete ze své karty). Po úspěšné autorizaci trvá zpracování platby cca 15 minut a objednávka je ihned zaplacena. UPOZORNĚNÍ! Po dokončení objednávky vyčkejte na automatické přesměrování! Neodcházejte ze stránky, nevypínejte počítač ani internetové připojení, nemačkejte tlačítka „Zpět“, „Aktualizovat“ či „Zastavit“. Pokud se nějakým z uvedených způsobů platební proces nezdaří, budete přesměrováni zpět na naše stránky, kde budete moci zvolit způsob úhrady znovu (stejný nebo jiný).TIP! Předem se ujistěte, zda máte kartu aktivovanou pro platby na internetu (zjistíte ve své bance).

Dobírka: 30 Kč
Platba kartou online: 0 Kč
Platba převodem na účet: 0 Kč

Osobní odběr

Objednávku lze vyzvednout osobně v podnikové prodejně na adrese Hradišťská 2521 v Písku.

Při vyzvednutí zboží budete vyzváni ke sdělení čísla objednávky. Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.

Osobně si lze zboží vyzvednout:

Pondělí - pátek   9,00 - 17,00 hodin
Sobota               9,00 - 12,00 hodin

Ceník pro velkoobchodní prodej

Ceník dopravy po ČR - 150 Kč s DPH / balík