Polštáře

ROZDÍLY MEZI POLŠTÁŘI

SUMMER, COMFORT – polštáře jsou totožné jen s tím rozdílem, že mají jiný povrchový prošev, aby byly stejné k příkrývce Summer nebo Comfort. Polštáře jsou plněné kuličkovou náplní. Summer a Comfort lze zakoupit buď v celozašité variantě – tedy bez možnosti přidání/ubrání kuličkové náplně. Komfortnější na údržbu a pohodlí je ...

ROZDÍLY MEZI POLŠTÁŘI

SUMMER, COMFORT – polštáře jsou totožné jen s tím rozdílem, že mají jiný povrchový prošev, aby byly stejné k příkrývce Summer nebo Comfort. Polštáře jsou plněné kuličkovou náplní. Summer a Comfort lze zakoupit buď v celozašité variantě – tedy bez možnosti přidání/ubrání kuličkové náplně. Komfortnější na údržbu a pohodlí je ale varianta je se zipem a vakem (polštář je na zipový uzávěr, uvnitř je vložený vak s kuličkovou náplní taktéž s uzávěrem na zip).

MICRO, ELEGANCE, THERMO, POLAR – polštáře se od sebe liší povrchovou látkou a proševem, aby byl totožné v kompletu s přikrývkou ze stejné řady. Na omak jsou polštáře měkčí než Summer a Comfort, jelikož „obal“ polštáře je šitý z jemnějšího rouna (ROBIKO). Summer a Comfort mají obal prošitý ze silnějšího rouna (TEVYRO).

Zobrazit

Polštáře  Počet produktů: 12

filter
na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 12 položek

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy