Filtrovat podle

Rozměr přikrývky

Rozměr přikrývky

Přikrývky

Při výběru přikrývky je nejdůležitější zvolit správný typ. Jaká teplota je ve vaší místnosti? Jakou upřednostňujete velikost přikrývky? Podle vašich preferencí si u nás vyberete ze široké nabídky přesně tu přikrývku, která vám bude vyhovovat jak rozměrem, tak materiálem.

Letní, zimní i celoroční přikrývky

Najdete u nás přikrývky vhodné pro různá roční období – ultralehké letní přikrývky jsou vzdušné a jemné. V zimě se vám pak bude nejlépe spát pod zimní přikrývkou s termo-izolačními vlastnostmi, která vás hezky zahřeje. Příjemné celoroční přikrývky se pak stanou vaším společníkem po celý rok.

Peřiny pro alergiky

Na své si u nás přijdou i alergici a astmatici, pro které máme speciální hypoalergenní přikrývky s výplní z dutého vlákna za příznivé ceny. Antialergické přikrývky jsou antibakteriální a disponují certifikátem Öko-Tex Standard 100. Ten zaručuje, že si kupujete zdravotně nezávadný produkt prvotřídní kvality.

Nenašli jste ideální velikost přikrývky? Rádi vám ušijeme přikrývku atypických rozměrů přímo na míru.

Jak pečovat o peřiny?

Pokud chcete, aby vám peřiny vydržely co nejdéle, je třeba o ně pravidelně pečovat. Každodenním protřepáním přispějete k zachování jejich tvaru. Peřiny perte alespoň jednou ročně (ideálně však dvakrát) na teplotu 60 °C – prodloužíte tím jejich životnost, zbavíte se roztočů a obnovíte nadýchanost náplně.

Podívejte se také na naši nabídku prostěradel, povlečení a chráničů matrací.

Grid
List

Počet produktů: 21

Zobrazení 1-21 z 21 položek

Aktivní filtry