Chrániče matrací

Chrániče matrací české kvality

Počet produktů: 5

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

Matracový chránič NEPROPUSTNÝ

Chránič matrace nepropustný

590,00 Kč
Matracový chránič by měl být nezbytnou součástí každé čisté ložnice. Pokud chcete svou matraci navíc i ochránit před protečením tekutin a zároveň...
Bavlněný chránič matrace Klasik

Bavlněný chránič matrace Klasik

490,00 Kč
Matracový chránič Klasik s povrchovou látkou ve 100% bavlně zajišťuje komfort při spaní díky své vysoké prodyšnosti. Uvnitř chrániče je kvalitní...
*

Pokud investujete do kvalitní matrace, pak chcete, aby vám vydržela co nejdéle. Nejjednodušší cestou, jak prodloužit životnost matrace, je pořízení matracového chrániče. Chránič matrace představuje jakýsi obal, který ji chrání před opotřebením, znečištěním či poškozením. Pokud máte matraci bez odnímatelného potahu nebo dražší matraci, praktickou pomůcku v podobě ochranného potahu rozhodně oceníte.

Chrániče matrací české kvality

Vyberte si z nabídky matracových chráničů přímo od českého výrobce. Matracové chrániče od firmy Zdeněk Staněk jsou prodyšné, měkké a snadno se s nimi manipuluje – na matraci je jednoduše přichytíte pomocí čtyř gum, které se nachází v rozích chrániče. Naše nepropustné potahy na matrace jsou vhodné i pro alergiky.

Matracové chrániče atypických rozměrů

Matracové chrániče nabízíme v klasických rozměrech 90 x 200 cm nebo 180 x 200 cm, jakožto přímý výrobce vám však dokážeme vyrobit jakýkoliv rozměr chrániče, a to včetně:

  • chrániče matrace 140 x 200 cm
  • chrániče matrace 160 x 200 cm
  • chrániče matrace 120 x 200 cm
  • chrániče matrace 120 x 60 cm

Možnosti rozměrů se vám zobrazí po rozkliknutí vybraného produktu. Myslíme i na naše nejmenší, proto u nás seženete také chrániče matrace do dětské postýlky.