Vpusťte jaro do ložnice. Pořiďte si povlečení s květinami

Vpusťte jaro do ložnice. Pořiďte si povlečení s květinami

Je to tu. Jaro už oficiálně převzalo žezlo a kromě delších dnů a slunečního svitu vnáší do našich životů příliv energie a dobré nálady. Je tedy nejvyšší čas vpustit ho i do našich domovů, třeba právě pořízením jarního povlečení nebo velkým jarním úklidem.

Jakmile se začne oteplovat a dny se pomalu, ale jistě prodlužují, všechno kolem nás ožije. Vůně jara s sebou nese příslib nových začátků i navzdory momentální situaci. Právě teď je totiž ideální doba na to, pustit se nejen do dlouho odkládaných úkolů, ale také do věcí, které vám udělají radost. 

Ještě než společně proměníme vaši ložnici v rozkvetlou zahradu, pojďme se podívat, jakými činnostmi můžete obohatit svůj jarní to-do list:

  • oprašte jarní dekorace nebo si vyrobte zbrusu nové
  • roztřiďte svůj šatník
  • proveďte velký jarní úklid
  • vyperte polštářepeřiny a další lůžkoviny
  • pořiďte si svěží jarní vůni do difuzéru či aromalampy (například ylang-ylang, citronela, bergamot)
  • vytvořte si bylinkovou zahradu
  • provoňte svůj domov řezanými květinami
  • připravte zahradu či balkon na novou sezónu
  • vyzkoušejte nové svěží a odlehčené recepty
  • naobědvejte se v parku

S blížícími se Velikonocemi se můžete pustit také do zvelebování domácnosti a pořizování nových doplňků v jemných pastelových barvách. Pokud máte šikovné ruce, tak se konečně vrhněte i do vlastních DIY projektů, jako je třeba renovování starého nábytku nebo výroba jarních věnců. 

Ideální povlečení na jaro? To poseté květinami!

A protože k jaru neodmyslitelně patří květiny, obklopte se jimi co nejvíce. Samozřejmě jen v případě, že vám v tom nebrání pylová alergie. A pokud náhodou ano, tak přivítejte jaro alespoň krásným povlečením s jarními motivy. 

Povlečení s jarními motivy, které rozzáří vaši ložnici

Jak vypadá dokonalé jarní povlečení? Troufáme si říct, že by mělo být veselé, elegantní, v jemných barvách a hlavně kvalitní. U nás jakožto u českého výrobce s 20letou tradicí máte jistotu, že kupujete povlečení z kvalitní 100% bavlny, které vyniká měkkostí, prodyšností a stálobarevností. A je navíc cenově dostupné.

Spojení lososové a bílé barvy na květinovém podkladu ve vás zaručeně probudí jarní náladu. Vybrat si můžete mezi tradičním knoflíkovým zapínáním a praktickým zipem. 

Důkazem, že jaro nemusí být pouze barevné, je mimo jiné šedé povlečení poseté decentními žlutými květy. Toto jarní povlečení se perfektně hodí do ložnice zařízené ve skandinávském stylu, v níž převládá minimalismus a neutrální barevné tóny. 

Kočičky jsou jedním ze symbolů jara a Velikonoc. Větvičkami vrby s roztomilými chlupatými jehnědami jsme ozdobili toto béžové povlečení, které snadno sladíte se zbytkem interiéru.

Potrpíte si spíše na výraznější vzory, ale přesto chcete na povlečení zachovat punc elegance? Vsaďte na luxusní bavlněné povlečení s béžovo-šedými kvítky jemně zvýrazněnými červenou barvou. Nádherná barevná kombinace vás přenese do voňavé zahrady, ve které se bude probouzet odpočatí a plní energie.

Chcete každý večer usínat v obklopení něžných okvětních lístků, které připomínají křehká motýlí křídla? Pak je toto romantické béžové povlečení pro vás jako stvořené. Vybírat můžete z několika různých rozměrů i typů zapínání. V případě, že potřebujete specifickou velikost povlečení, rádi vám vyrobíme atypický rozměr přímo na míru.