Krepové povlečení LUX Hnědý patchwork

Pokud jste si oblíbili dlaždicový design a patchworkový vzor, užijte si unikátní kombinaci vzorů a jemných hnědých i čokoládoývch tónů barev. Klasické patchworkové vzory ve tvaru kostek oživí svým unikátním vzhledem každou ložnici. Krepové povlečení LUX ze 100% bavlněné příze vyniká svou jemností na dotyk. Jako český výrobce Vám můžeme nabídnout široký výběr rozměrů včetně volby zapínání na knoflík či zip. Pokud máte jiné rozměry polštářů a přikrývek, které jste nenašli v nabídce, rádi Vám ušijeme i jakýkoliv jiný atyp dle Vašeho přání.
580,00 Kč
S DPH
Rozměr
Typ zapínání
Počet
Poslední kus skladem

Symboly údržby: 

Krep je materiálem kvalitním, prodyšným, hodí se pro celoroční použití a díky svému typickému krepování (střídavě hladké a zvrásněné pruhy) má zcela charakteristický vzhled. Veškeré krepové povlečení, které firma Zdeněk Staněk nabízí, se vyrábí ze 100% bavlny.

Krepové povlečení je nejvhodnější prát naruby, jelikož může dojít k poškození barevnosti, pokud se dostatečně nerozpustí prací prášek (mohou vzniknout bílé skvrny), ale také k poškození povlečení o rotující buben. Dále by při praní mělo být povlečení zapnuté a oddělené od prostěradla. Krep snese praní při teplotě 60°C.

V žádném případě krepovou tkaninu nežehlete.

Zdeněk Staněk
212081
1 ks

Parametry

Barva
Béžová
Hnědá
Oranžová

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)