Krepové povlečení Bílohnědá kola

Pokud máte rádi neobvyklá propojení designů, vzorů a barevných kombinací, toto krepové povlečení je pro vás jako stvořené. Geometrické vzory v podobě pruhů a kol, místy vyšrafovaných formou perokresby doplňuje červená a žlutá na bílém a hnědém podkladu. Nápaditý design oživí všechny místnosti, kde se ukládáte k spánku.

470,00 Kč
S DPH
Rozměr
Typ zapínání
Počet
Skladem

Krepové povlečení za 100% bavlny

Krep je materiálem kvalitním, prodyšným, hodí se pro celoroční použití a díky svému typickému krepování (střídavě hladké a zvrásněné pruhy) má zcela charakteristický vzhled. Veškeré krepové povlečení, které firma Zdeněk Staněk vyrábí, je ze 100% bavlnyMateriál, z kterého je krepové povlečení ušité, má certifikát Oeko Tex Standard 100, který zaručuje, že tkanina je zdravotně nezávadná. Před prvním použitím povlečení vyperte na 60°C s příslušným (ideálně tekutým) pracím prostředkem, aby se odstranily veškeré nečistoty z výroby. 

Symboly údržby: 

Krepové povlečení je nejvhodnější prát naruby, jelikož může dojít k poškození barevnosti, pokud by se dostatečně nerozpustil prací prášek (mohou vzniknout bílé skvrny), ale také k poškození povlečení o rotující buben. Dále by při praní mělo být povlečení zapnuté a oddělené od ostatního prádla. Krep snese praní při teplotě 60°C, ale platí, že čím vyšší teplota, tím dochází k většímu opotřebení. Krepové povlečení se nesmí žehlit.

Materiál: 100% bavlna

Na základě nastavení Vašeho monitoru se může vyobrazení barev mírně lišit.

Zdeněk Staněk
200078
54 ks

Parametry

Motiv
Ornamenty
Puntíky
Barva
Béžová
Bílá
Hnědá
Červená

Specifické reference

ean13
8591254250010

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)