Krepové povlečení Oranžová kytka

Krepové povlečení, které vás doslova ohromí svým vzhledem. Jemnost krémově béžového podkladu se žlutým nádechem unikátně zvýrazňují velké oranžové květy s hnědými lístky, které jakoby ležely na bílém povrchu měsíců. Jedinečný vzor s puncem elegance a luxusu ocení všichni vyznavači originálního designu.

470 Kč
S DPH
Rozměr
Typ zapínání
Počet
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi


Krepové povlečení za 100% bavlny

Krep je materiálem kvalitním, prodyšným, hodí se pro celoroční použití a díky svému typickému krepování (střídavě hladké a zvrásněné pruhy) má zcela charakteristický vzhled. Veškeré krepové povlečení, které firma Zdeněk Staněk vyrábí, je ze 100% bavlnyMateriál, z kterého je krepové povlečení ušité, má certifikát Oeko Tex Standard 100, který zaručuje, že tkanina je zdravotně nezávadná. Před prvním použitím povlečení vyperte na 60°C s příslušným (ideálně tekutým) pracím prostředkem, aby se odstranily veškeré nečistoty z výroby. 

Symboly údržby: 

Krepové povlečení je nejvhodnější prát naruby, jelikož může dojít k poškození barevnosti, pokud by se dostatečně nerozpustil prací prášek (mohou vzniknout bílé skvrny), ale také k poškození povlečení o rotující buben. Dále by při praní mělo být povlečení zapnuté a oddělené od ostatního prádla. Krep snese praní při teplotě 60°C, ale platí, že čím vyšší teplota, tím dochází k většímu opotřebení. Krepové povlečení se nesmí žehlit.

Materiál: 100% bavlna

Na základě nastavení Vašeho monitoru se může vyobrazení barev mírně lišit.

Zdeněk Staněk
200053
0 ks

Parametry

Motiv
Květiny
Barva
Béžová
Bílá
Oranžová

Specifické reference

ean13
8591254250010

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)