Zdeněk Staněk - výroba ložního povlečení

Kategorie

SPACÍ VAKY - novinka 2017 Je zde 1 produkt.

Dětský program pro mateřské školy       

Děkujeme Vám za navštívení našich webových stránek.

Kategorie MATEŘSKÉ ŠKOLY slouží pouze jako katalog.
Pokud máte zájem o cenovou nabídku, zavolejte nám na 382 212 741 nebo napište email na obchod@zdenekstanek.cz a my Vám obratem odpovíme.

SPACÍ VAKY/PYTLE - NOVINKA 2017 

Pro neustále zvyšující se zájem mateřských škol jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku o jedinečné spací pytle se zdrhovadlem. Na rozdíl od běžné přikrývky se dítě nemůže odkopat a je tedy stále v teple.

Nespornou výhodou při manipulaci jsou oboustranné zipy, které po rozepnutí rozloží pytel do jedné roviny a poslouží jako deka na hraní či cvičení.

Jelikož tento výrobek plně zastoupí funkci povlečení, prostěradla, polštáře i prošívané přikrývky, odpadají tím pořizovací náklady za ložní prádlo. 

Jistě nezanedbatelná je i menší spotřeba energie při praní a žehlení. Neopomenutelná je i výrazně nižší potřeba pracích prášků, které již tak zatěžují naše poničené životní prostředí.

Vyzkoušejte naše spací pytle, které Vám rádi zhotovíme ve všech velikostech od kojeneckého až do předškolního věku dětí!

Věříme, že Vás tento produkt osloví a v budoucnu zajistí Vašim dětem klidný a ničím nerušený spánek. Vyrobíme Vám jakýkoliv rozměr.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky