PŘIKRÝVKY

Vyberte si správný typ přikrývky! Jaká teplota je ve Vaší místnosti? Jaká je pro Vás ideální velikost přikrývky? Podle odpovědi si u nás můžete vybrat ze široké nabídky správné provedení a vhodný rozměr vaší přikrývky nebo materiálového provedení. Pokud jste nenašli ideální velikost, není problém ušít atypickou velikost přímo na míru!

PŘIKRÝVKY   Počet produktů: 6

Podkategorie

 • Na léto

  Rozdíly mezi přikrývkami

  SUMMER je super odlehčený program pro zákazníky, kteří nemají rádi silné přikrývky nebo jsou právě příjemné letní dny. Přikrývka je díky své nízké váze 1000g velmi jemná a slabá. Díky technologii prošití skrz na skrz si zachovává svůj tvar i po mnoha vypráních. Přikrývka je obšitá luxusní paspulí. Všechny produkty jsou díky dutému vláknu vhodné pro alergiky.

  Přikrývka MICRO je odlehčený program pro zákazníky do letních dnů. Přikrývka MICRO je velmi jemná a odlehčená. Její váha je kolem 1500g. Micro přikrývka je vyráběná technologií postupného prošívání, kde je každá strana hustě zvlášť prošitá a následně jsou tyto dvě části sešité k sobě luxusní paspulí. Touto technikou vzniká uvnitř vzduchová kapsa, díky které je přikrývka nadýchaná a vzdušná.

  Pokud máte zájem o atypický rozměr, neváhejte nás kontaktovat.

 • Pro celoroční užití

  Rozdíly mezi přikrývkami

  Plněný program Comfort je speciálně navržený pro zákazníky, kteří hledají celoroční přikrývku, která bude opravdu kvalitní, ale zároveň cenově příznivá. Přikrývky Comfort jsou na omak velmi příjemné prošívané výrobky pro zdravý spánek s možností celoročního používání. Skvělá váha 1800g je perfektní alernativou mezi letní a zimní přikrývkou. Největším rozdílem od přikrývky ELEGANCE je v technologii proševu, kdy COMFORT je standardně prošívaná skrz na skrz.

  Přikrývka Elegance s váhou cca 2300g je skvělá volba pro náročného zákazníka, který hledá produkt pro celoroční užívání. Díky technologii postupného prošívání, kdy vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa je Elegance nadýchaná a vzdušná. Pro udržení teploty je navíc vnitřek přikrývky opatřen polypropylenovou vrstvou.

 • Na zimu

  Rozdíly mezi přikrývkami

  Thermo (2350g) je luxusní přikrývka vhodná pro chladné zimní noci. Kvalitní silanizované rouno odpuzuje chlad z vnějšího prostředí. Inovativní technologií postupného prošívání jednotlivých vrstev vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa, která je navíc izolovaná polypropylenovou vrstvou. Povrchový materiál s příměsí bavlny dodává přikrývce příjemný pocit doteku, vzdušnost a vysokou absorpci.

  Polar (2450g) se řadí mezi naše nejteplejší přikrývky. Pro zimomřivé náročné zákazníky je toto ta nejlepší volba do zimních dnů. Vysokou thermoizolaci tvoří dvojitá vrstva čtyřdutinkového silanizovaného vlákna se speciální úpravou, mezi kterými je všitá izolační vrstva z NTK. Speciální technologií postupného prošívání vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa, která zdvojnásobuje thermoizolační vlastnosti. Povrch přikrývky je tvořen luxusní sněhově bílou látkou z poly-microfiberu, která je jemná na dotek, vysoce absorpční a nemačkavá. Tkanina odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku.

filter
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

Jsme přímo výrobci a proto Vám rádi vyrobíme jakýkoliv
jiný rozměr. Pokud máte zájem, kontaktujte nás emailem
na obchod@zdenekstanek.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.
Atypické rozměry Vám vyrobíme do 2 pracovních dnů
u těchto výrobků: