PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE

Vyberte si správný typ přikrývky a polštáře! Jaká teplota je ve Vaší místnosti? Jaká je pro Vás ideální velikost přikrývky a polštáře? Podle odpovědi si u nás můžete vybrat ze široké nabídky správné provedení a vhodný rozměr vaší přikrývky nebo materiálového provedení. Pokud jste nenašli ideální velikost, není problém ušít atypickou velikost pří...

Vyberte si správný typ přikrývky a polštáře! Jaká teplota je ve Vaší místnosti? Jaká je pro Vás ideální velikost přikrývky a polštáře? Podle odpovědi si u nás můžete vybrat ze široké nabídky správné provedení a vhodný rozměr vaší přikrývky nebo materiálového provedení. Pokud jste nenašli ideální velikost, není problém ušít atypickou velikost přímo na míru!

Zobrazit

PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE  V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Na léto
 • Pro celoroční užití
 • Na zimu
 • Polštáře

  ROZDÍLY MEZI POLŠTÁŘI

  SUMMER, COMFORT – polštáře jsou totožné jen s tím rozdílem, že mají jiný povrchový prošev, aby byly stejné k příkrývce Summer nebo Comfort. Polštáře jsou plněné kuličkovou náplní. Summer a Comfort lze zakoupit buď v celozašité variantě – tedy bez možnosti přidání/ubrání kuličkové náplně. Komfortnější na údržbu a pohodlí je ale varianta je se zipem a vakem (polštář je na zipový uzávěr, uvnitř je vložený vak s kuličkovou náplní taktéž s uzávěrem na zip).

  MICRO, ELEGANCE, THERMO, POLAR – polštáře se od sebe liší povrchovou látkou a proševem, aby byl totožné v kompletu s přikrývkou ze stejné řady. Na omak jsou polštáře měkčí než Summer a Comfort, jelikož „obal“ polštáře je šitý z jemnějšího rouna (ROBIKO). Summer a Comfort mají obal prošitý ze silnějšího rouna (TEVYRO).

 • Sety ( přikrývka a...
 • Vhodné na ubytování

  PŘIKRÝVKY A POLŠTÁŘE PRO UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ

  Kvalitní přikrývky a polštáře speciálně navržené pro časté praní! Skvělý poměr cena/kvalita a dlouhá životnost.

  Pokud máte zájem o velkoobchodní cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat!!!

 • Ostatní

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy