Elegance (celoroční) ❄ ❄ ❄

Luxusní plněný program ELEGANCE  

Přikrývky a polštáře jsou vhodné pro celoroční užívání.

Polštář na zip ELEGANCE
Uvnitř zipového polštáře je navíc ještě velmi praktický vak (NTK) taktéž se zipovým uzávěrem, ve kterém se nachází kuličková naplň, kterou je možné ubrat/přidat dle vlastní potřeby pro pohodlný spánek. Při praní samotného polštáře sta...

Luxusní plněný program ELEGANCE  

Přikrývky a polštáře jsou vhodné pro celoroční užívání.

Polštář na zip ELEGANCE
Uvnitř zipového polštáře je navíc ještě velmi praktický vak (NTK) taktéž se zipovým uzávěrem, ve kterém se nachází kuličková naplň, kterou je možné ubrat/přidat dle vlastní potřeby pro pohodlný spánek. Při praní samotného polštáře stačí zipový vak jen vyjmout a vyprat tak pouze samotný polštář bez vaku s kuličkovou náplní a ušetřit tak čas sušení.

Přikrývka ELEGANCE
Naše přikrývky nejsou jen obyčejně prošité "SKRZ NA SKRZ". Každá strana je hustě prošitá zvlášť a následně jsou tyto dvě části sešité k sobě luxusní paspulí. Touto technikou vzniká uvnitř přikrývky vzduchová kapsa, díky které je přikrývka nadýchaná a vzdušná. Pro udržení teploty je navíc vzduchová kapsa zevnitř opatřená polypropylenovou vrstvou.

Po rozkliknutí polštáře či přikrývky lze vybírat z několika rozměrů včetně malých polštářků a francouzských přikrývek až do velikosti 220x240 cm!

Zobrazit

Elegance (celoroční) ❄ ❄ ❄   Počet produktů: 3

filter
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy