LOŽNÍ SOUPRAVY

Vyberte si kvalitní povlečení přímo od českého výrobce Zdeněk Staněk s originálním dezénem. Zkušenosti s textilem máme více než 20 let a pracujeme pouze s kvalitními tkaninami. Povlečení je perfektně šité od našich profesionálních českých šiček. Vybírejte z více než 250 vzorů. 

Veškerá objednaná povlečení Vám šijeme, tudíž není problém vyrobit jakýkoliv rozměr, aby vyhovoval Vašim přikrývkám a polštářům. Po kliknutí na jednotlivý produkt lze vybírat z různých rozměrů od klasických, prodloužených až po velmi oblíbené francouzské rozměry. Pokud byste rozměr nenašli, lze vyrobit jakýkoliv jiný atypický rozměr na zakázku. 

LOŽNÍ SOUPRAVY  Počet produktů: 264

Podkategorie

 • Bavlněné povlečení
 • Krepové povlečení
 • Flanelové povlečení

  Flanel je hřejivá, lehká a na dotek příjemná tkanina ve 100% bavlně. Tento úžasný materiál není na trhu žádnou novinkou, přesto je stále v zimních měsících velmi oblíbený pro svou vysokou hřejivost.

  Standardně se ložní soupravy zapínají na umělohmotný knoflík.
  U některých ložních souprav lze změnit zapínání na zip za příplatek 40 Kč.

  Pokud je skladem pouze prodloužená velikost, lze kapnu zdarma zkrátit na standardní velikost 140x200 cm.

  Francouzské povlečení je šité z látky široké 150 cm, proto je vždy uprostřed sešívané.

  Standardní rozměry: 140x200 + 70x90 cm, 140x220 + 70x90 cm, 50x70 cm, 45x50 cm, 40x40 cm.

 • Luxusní saténové...

  Saténové ložní povlečení je vyrobeno z velmi kvalitní 100% bavlny, která má hustou a pevnou strukturu s velmi jemným povrchem. Bavlněný satén patří ke špičkovým produktům v oblasti ložního povlečení. Nejen že se vyznačuje příjemnou hebkostí a dlouhou životností, ale je vysoce oblíbené pro svou vysokou prodyšnost a savost. V létě chladí, v zimě hřeje a díky této vlastnosti poskytují spokojený a osvěžující spánek v každém ročním období. Myslíme i na praktičnost při povlékání, proto každá saténová souprava je opatřena komfortním zipovým uzávěrem.

 • Damaškové povlečení

 • Atlas grádl povlečení

  Ložní soupravy z atlas grádlu vyrábíme z vysokokvalitních česaných přízí ze 100% bavlny. Látka při výrobě prošla procesem sanforizace a mercerizace. Atlas grádl má velmi dlouhou životnost, proto tato tkanina patří mezi nejvhodnější a nejžádanější do ubytovacích zařízení, kde je prádlo velmi zatěžováno častým praním na vysoké stupně.

  Ložní soupravy Vám vyrobíme v jakémkoliv rozměru se zapínáním dle Vašeho výběru /hotelová kapsa 35cm, zip, vyvařovací knoflík, umělohmotný knoflík/.

  Pokud máte zájem o více kusů, rádi Vám zašleme cenovou nabídku.

 • S dětským motivem 140x200
filter
na stránku
Zobrazeno 1 – 6 z 264 položek

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Slevy

Jsme přímo výrobci a proto Vám rádi vyrobíme jakýkoliv
jiný rozměr. Pokud máte zájem, kontaktujte nás emailem
na obchod@zdenekstanek.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.
Atypické rozměry Vám vyrobíme do 2 pracovních dnů
u těchto výrobků: